ניהול פרויקטים

חברתנו מנהלת ומלווה את הפרויקטים מהשלב הראשוני של תכנון הפרויקט תוך מתן יעוץ מקצועי באמצעות אנשי המקצוע מיומנים מהנדסים ואדריכלים מהמובילים בענף. ניהול ופיקוח פרויקטים בפיקוח בסיסי וצמוד, בניית מבני ציבור ומסחר, בניה פרטית, חיזוק מבנים בהתאם לתמ"א 38, הרחבה ושיפוץ מבנים בבניה קלה ומתועשת.
אנו בודקים את המפרטים הטכניים, התכניות וכתבי הכמויות, לקראת הגשה למכרז קבלנים. כמו כן, חברתנו מסייעת בניהול משא ומתן עם מספר קבלנים ובחירת הקבלן, עד סגירת החוזה מול הקבלן המתאים, ומנהלת פיקוח על הבניה באופן אמין, מקצועי, פיקוח בסיס או פיקוח צמוד.

 

פיקוח בנייה

חברת עמיר קבלני בנין בעלת ניסיון של 29 שנים בענף הבניה על כל ענפיו, ניהול פרויקטים, פיקוח בניה וביקורת מבנים. 
אנו מבצעים פיקוח בניה מקצועי ומלא, על כל פרויקט ואתר. בניה פרטית ומסחרית, בנית משרדים, שיפוץ והרחבת מבנים. ההתמחות שלנו בפיקוח על הבניה באה לידי ביטוי באחריות מלאה ועמידה בדרישות גבוהות ללא פשרות מבעלי המקצוע. כל זאת על מנת שהלקוח יקבל תמורה מלאה לכספו ואת בית חלומותיו. 

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון שירותי פיקוח בבנייה:
– פיקוח בניית וילות משלב היסודות ועד לשלב קבלת המפתח.
– פיקוח בנייה והרחבת מבנים, פיקוח בבנייה מסחרית, עד לשלב קבלת המפתח.
– פיקוח בשיפוץ דירות, תוך שמירה על שגרתה חיים של הלקוח במהלך השיפוץ.

עלות פיקוח בניה פרטית צמוד, הנה בין 8% ל10% מעלות הבניה המשוערת.
עלות פיקוח בניה פרטית בסיסי, עד 2 ביקורים שבועיים, הנה בין 4% ל 6% מעלות הבניה המשוערת.
המחירים לא כוללים מע’’מ.

פיקוח בניה  פיקוח בניה 

בניה מתועשת והרחבת מבנים

אנו מתמחים בביצוע עבודות בניה בבטון שלד וגמר של בתים פרטיים, מבני תעשיה ומסחר, מספקים פתרונות ברמה הגבוהה למגזר הפרטי והעסקי בתחום הבנייה. תוך שמירה בלתי מתפשרת על אמינות, איכות, יחס עלות תועלת גבוה, שילוב מיטב הטכנולוגיות והחידושים בענף הבנייה. 

אנו בעמיר קבלני בנין עושים הכל כדי להתאים לכם את הפתרון האידאלי והמדויק ביותר, בהתאם לדרישות שלכם ומספקים מוצר ברמת גימור גבוהה ביותר, הנעשה על פי התכנון, בליווי צמוד עד קבלת המפתח.
מתמחים בבניה המתועשת ובניה ירוקה, בניית מבני ציבור ומסחר, בתים פרטיים מן המסד ועד לטפחות, מחסני מסחר בגדלים שונים הכוללים משרדים, הרחבת מבנים תוך התחברות למבנה הקיים.

אנו מיישמים טכנולוגיות מתקדמות וחדישות בתחום הבניין והגימור. תפיסה חדשנית, בניה ירוקה הקרויה בניה בסגנון הגמישות הטוטלית.

 


   

שיפוץ מבנים פנים וחוץ

כיום עדיין קייימים מבנים שניבנו לפני שלושה או ארבעה עשורים, אשר הנם מבנים מצוינים המציעים חדרים גדולים ומרווחים יחסית לאלו הנבנים היום. במרבית המקרים, מבנים אלה ממוקמים בשכונות ותיקות ויציבות בעיר. ערך דירות אלה אמור להיות גבוה ביחס לדירות בבתים החדשים הנבנים היום. כדי לשמר את הבניין, דרוש שיפוץ חיצוני למבנה וחידוש המראה שלו, כך שיהיה שווה ערך לאלו החדשים הנבנים לצידו.

שיפוץ חיצוני של המבנה הוא כורח, לכל אלה שרוצים שערך הדירות שלהם יאמיר ויעלה בצורה חדה. לעתים החזות של הבניין תשפיע בטווח של כ-20% משווי ערך של כל דירה בבניין. השיפוץ חייב להיות נכון, ממוקד בנקודות החולשה ובעיקר, עם צוות מקצועי ותוצאות גמר איכותיות. 

שיפוץ חיצוני של בנין כולל בתוכו מספר שלבים שיש לבצע על מנת להשיג תוצאות יעילות:
שיפוץ ושיקום בטונים: שטיפה חיצונית בלחץ מים גבוה, תיקון פגמים במבנה וביסודות, הסרת חלודה מנקודות בעייתיות וכדומה.
צביעת קירות חיצוניים: צביעה של קירות הבניין בצבע אקרילי אטום ועמיד למים, אפשרות לצביעה עם מרקם בהתאם לדרישות הדיירים בבניין.
שיפוץ חדרי מדרגות: צביעה מחדש, תיקון פגמים וסדקים, ריצוף מחדש, התקנת מערכת תאורה חדישה  התקנה של מראות, חידוש מעקות, דלתות וחלונות ואינטרקום בהתאם לצורך ועוד.
עבודות פיתוח עיצוב חיצוני: ריצוף מחדש של סביבת הבניין ושבילי הליכה המצויים בו, עיצוב הגינה ושתילה של עציצים וצמחיה המתאימה לבניין.
לאחר השקעה כזאת במבנה ערך הבניין יעלה וישביח את שווי הדירות בבניין ותעלה את איכות החיים של המתגוררים בו.

אנו מבצעים שיפוצי פנים: עבודות אלה כוללות עבודות גמר, שיפוץ פנימי וחלוקת דירות, שיפוץ אולמות מסחר וחלוקה בשטח מבנה, שיפוץ פנים בתים פרטיים, שיפוץ פנים במשרדים והקמת משרדים. העבודות מתבצעות באופן מקצועי, תוך שימת לב לכל הפרטים מהקטנים ועד הגדולים.

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים. לשביעות רצונם של לקוחותינו.

  

   

הקמת בריכות שחיה וג'קוזי

בריכות פרטיות נחשבו לחלומה של כל משפחה, שמספקות שעות של הנאה, כושר ובריאות. אנו מקימים בריכות שחיה בכל הגדלים ובכל הסוגים ומקפידים להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר, בליווי אנשי המקצוע לכל אורך תהליך הבנייה, החל מייעוץ ותכנון הבריכה ועד לתחזוקה השוטפת. 
אנו בונים בריכות בטון, כשגוף הבריכה שקוע בקרקע ויצוק בטון, המחופה באריחי קרמיקה/פסיפס.

בריכת שחייה  בריכת שחיה

הוספת פירים למעליות

הוספת פירים למעליות במבנים קיימים והנגשת מקומות לנכים באמצעות מעלונים. 
תכנון המעלית, קבלת רישוי והיתר בנייה מהרשות המקומית, בניית הפיר והתקנת המעלית. אנו עובדים בשיתוף אדריכלים, מהנדסים, מעצבים וחברות להתקנת מעליות. 
חברת אלרד, מעליות ברלינר, תעמל מזרע, אלקטרה, ישראליפט וכן חברות נוספות בתחום. קהל לקוחותינו: לקוחות פרטיים, ועדי בתים, מוסדות ובתי עסק.

 

ניהול ומימוש פרויקטים תמ"א 38

מה זה תמ"א 38? תמ"א 38 הינה תכנית מתאר ארצית, לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה. (תמ"א 38) היא אוסף של תקנות שתפקידן העיקרי הוא טיפול בסיכונים הנובעים מרעידות אדמה.

תכנית מתאר ארצית 38 (תמ"א 38) היא המצאה ייחודית לישראל, שמטרתה לעודד את השוק הפרטי לפעול לחיזוק הבניינים מפני רעידות אדמה, על ידי הענקת זכויות בנייה. המדינה החליטה לא לשאת בעלות חיזוק המבנים הדרושים חיזוק, ותחת זאת היא העניקה לבעלי הדירות, במסגרת התכנית, זכויות בנייה נוספות בעלות שווי כלכלי רב, אשר נמכרות ליזם כנגד, בין היתר לחיזוק הבניין. 
יצוין כי תוכנית מתאר ארצית 38 במתכונתה הנוכחית, אינה נותנת מענה לאזורי הפריפריה מאחר שזכויות הבנייה שניתנות ליזם, שוות פחות מעלות שיפוץ הבניין וחיזוקו באזורים אלה.

ישנם שתי דרכים למימוש הזכויות מכוח התמ"א:
האחת, תוספת יחידות דיור למבנה הקיים כנגד חיזוקו. השנייה, הריסת המבנה הקיים ובניית מבנה חדש במקומו (להלן: "תמ"א 38/2).

תמ"א 38 – תחולה:
תכנית מתאר ארצית 38 חלה על מבנים שקיבלו היתר בנייה לפני 01.01.1980 אשר לכאורה לא נבנו בהתאם לתקן 413. מבנים שנבנו לאחר 01.01.1980 וניתן אישור בכתב על ידי מהנדס כי הם לא נבנו על פי תקן 413 יחולו עליהם הוראות התמ"א המחייבות חיזוק, אך לא יינתנו בגין כך זכויות לתוספות בנייה כמפורט בתמ"א. זכויות הבנייה הנוספות לא יינתנו לבניינים עד 2 קומות שהם בשטח של עד 400 מ"ר. במקרים אלו תיתכן תוספת לשטחי הדירות הקיימות במסגרת התמ"א אך ללא תוספת יחידות דיור חדשות.
התמ"א לא תחול על בניינים לא מאוישים וכאלו שהוצא כנגדם צו הריסה. בנוסף, במקומות שבהם נקבעו הוראות בתכניות מאושרות של "פינוי בינוי" תהא עדיפות לתכניות אלו על תכנית מתאר ארצית 38.

התמריצים:
כאמור, תכנית מתאר ארצית 38 הינה תכנית אשר נותנת לדיירים תמריצים כלכליים לביצוע עבודות חיזוק ומיגון של הבניין מפני רעידות אדמה, ואגב כך, שיפוץ הבניין, הוספת מעלית, הרחבת הדירות הקיימות ועוד. תכנית מתאר ארצית 38 אף כוללת הענקת זכויות להרחבת הדירות הקיימות בבניין, אשר תכלול מרחב מוגן דירתי (ממ"ד) וזאת במטרה לעודד את מיגון הדירות ובניית ממ"דים מפני טילים וסיכונים ביטחוניים, שאין חולק כי באזורנו הם ממשיים יותר מרעידת אדמה. 
במסגרת ההסכם מכוח תוכנית מתאר ארצית 38 – הדיירים מעניקים ליזם את הזכות לבנות יחידות דיור נוספת מכוח תמ"א 38, בצירוף ההקלות הניתנות להם בנושא היטל השבחה ומס שבח.
בנוסף, בהתאם לסעיף 23 לתמ"א 38, באמצעות אישור של תכנית מפורטת שמטרתה חיזוק מבנים כנגד רעידת אדמה יכולה רשות מקומית, להרחיב בתחומה את זכויות הבנייה הניתנות מכוח התמ"א. נכון להיום, מספר רשויות מקומיות (רמת גן, הרצליה, בת ים, ראשל"צ, פ"ת ) אכן קידמו תכניות מקומיות מפורטות להרחבת זכויות הבניה במסגרת התמ"א, בכדי להגדיל את הכדאיות הכלכלית ביישומה ובכך, ליצור תמריץ מספק לביצוע חיזוק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. 
התמורות הניתנות במסגרת תכנית מתאר ארצית 38 פתוחות למו"מ ותלויות במספר גורמים כגון: אפשרויות תכנוניות, מיקום הבניין, היקף זכויות הבנייה הנוספות (קומה אחת או שתיים), פתרון לחניות, קושי הביצוע וכד'. התמורות השכיחות הניתנות, לפחות באזורי הביקוש הן: שדרוג וחידוש הבניין, הוספת מעלית, חדר ממ"ד ומרפסת שמש וכמובן חיזוק יסודות הבניין.  התמורות הניתנות מכוח התמ"א משביחות את ערך דירתכם בשיעור ניכר.